3404 PELHAM ST

MELBOURNE, Florida 32901 · Brevard County · Parcel 28 3711-52-5-2

$65 790
Assessed Value
$197 690
Market Value
Annual Tax
$35 790
Taxable Value
Ownership
OwnerPelham Sandra
Mailing Address3404 Pelham ST Melbourne FL 32901
Property Details
Year Built2009
Living Area1 586 sq ft
Lot Size16 553 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$197 690
Assessed Value$65 790
Exemptions-$80 790
Taxable Value$35 790